Δίσκοι Αλουμινίου 1050, 1060, 3003 | Για Μαγειρικά Σκεύη & Εφαρμογές Περιστροφής | Προσαρμοσμένα Μεγέθη | Άμεσες Πωλήσεις από το Εργοστάσιο
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Χενάν, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Yongsheng |
| Πιστοποίηση | ISO, RoHS, etc |
| Αριθμό μοντέλου | 1050 1060 3003 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τόνος |
| Τιμή | 2600-2700 usd/ton |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Standard Seaworthy Ξύλινη συσκευασία παλέτας |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 τόνοι/μήνα |
Οι δίσκοι αλουμινίου κατασκευάζονται με υψηλής ποιότητας κράματα αλουμινίου των σειρών 1000 και 3000, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, θερμική αγωγιμότητα και διαμόρφωση.Συμμορφώνονται με το πρότυπο GB/T3880-2018 και διατίθενται σε ευρύ φάσμα διαμέτρων με ομαλή επιφάνεια που είναι εύκολο να επικαλυφθεί ή να ανωθεί.
Στην βιομηχανία των σκευών κουζίνας, οι δίσκοι αλουμινίου εξασφαλίζουν ομοιόμορφη κατανομή της θερμότητας, αποτρέπουν την τοπική υπερθέρμανση, βελτιώνουν την αποτελεσματικότητα του μαγειρέματος και παρέχουν ελαφρύτητα.Είναι επίσης κατάλληλα για άλλες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν υψηλή αντοχή και θερμική αγωγιμότητα.Με σταθερή ποιότητα και ευέλικτες επιλογές μεγεθών, οι δίσκοι αλουμινίου αποτελούν αξιόπιστη επιλογή υλικού τόσο για τα σκεύη μαγειρικής όσο και για τον βιομηχανικό τομέα.
![]()
![]()
| Ονομασία του προϊόντος | Κύκλος από αλουμίνιο |
|---|---|
| Καταγωγή | Χανγκζού, Κίνα |
| Θερμότητα | Ο-H112 |
| Περιοχή πάχους | 0.2 mm - 10 mm |
| Συσκευές από χάλυβα | Σειρά 1000 και 3000 |
| Διάμετρος | 100 mm έως 1800 mm |
| Χρήση | Εργαλεία μαγειρικής (καθαρά δοχεία, βάσεις κατσαρόλας) |
| Τύπος | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Κωδικός ΕΣ | 7606920000 |
| Δάχος | 0.2 - 6,0 mm |
Το Yongsheng Aluminum Circle (μοντέλα: 1050/1060/3014/3003) παράγεται στο Gongyi της επαρχίας Henan της Κίνας.είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας κράματα με εξαιρετική αντοχή, αντοχή και αντοχή στη διάβρωση.
Το προϊόν χρησιμοποιείται κυρίως στην κατασκευή σκευών κουζίνας, ειδικά για τις βάσεις κατσαρόλας και τηγάνιας, παρέχοντας ομοιόμορφη θερμική αγωγιμότητα, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και ελαφριά ευκολία.Χρησιμοποιείται επίσης ευρέως σε οικιακά αντικείμενα, διακοσμητικά εξαρτήματα, εξαρτήματα αυτοκινήτων και ηλεκτρονικά όπου απαιτούνται κυκλικά υλικά αλουμινίου.
Με ακριβές κυκλικό σχήμα, σταθερό πάχος και υποστήριξη για προσαρμοσμένη επεξεργασία και επιφάνεια, η Yongsheng εξασφαλίζει αυστηρό έλεγχο ποιότητας από την βάση παραγωγής της Gongyi,Παροχή αξιόπιστων και ευέλικτων λύσεων κύκλων αλουμινίου σε παγκόσμιους κατασκευαστές.
![]()
Η Yongsheng προσφέρει υψηλής ποιότητας προϊόντα Aluminum Circle με τους αριθμούς μοντέλων 1050, 1060, 3014, και 3003, που κατασκευάζονται με υπερηφάνεια στην Κίνα.
Ειδικευόμαστε σε υπηρεσίες προσαρμογής προϊόντων για να ανταποκριθούμε στις συγκεκριμένες ανάγκες σας, είτε χρειάζεστε άδειο αλουμίνιο για την κατασκευή σκευών μαγειρικής είτε άδειο δίσκο για βιομηχανική χρήση.Η προσαρμογή μας εξασφαλίζει ακριβή πάχος και διαμέτρου προδιαγραφές για να ταιριάζει με τις απαιτήσεις της παραγωγής σας, που εγγυάται υψηλές επιδόσεις και αντοχή.
Επιλέξτε τα προϊόντα Yongsheng Aluminum Circle για αξιόπιστες και εξατομικευόμενες λύσεις στην κατασκευή σκευών μαγειρικής και κενών δίσκων.
Οι κύκλοι από αλουμίνιο είναι επαγγελματικά συσκευασμένοι: κάθε κύκλος τυλίγεται με προστατευτικό φιλμ για την πρόληψη γρατζουνιών και βλαβών,στη συνέχεια τοποθετούνται με ασφάλεια σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια ή ενισχυμένα κουτιά σύμφωνα με το μέγεθος και την ποσότητα της παραγγελίας.
Προσφέρουμε πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένων των θαλάσσιων μεταφορών, των αεροπορικών μεταφορών και των υπηρεσιών ταχυμεταφορών, που συντονίζονται από την επαγγελματική ομάδα μας.Οι πληροφορίες παρακολούθησης θα παρέχονται μετά την αποστολή για να εξασφαλιστεί η ασφαλή και έγκαιρη παράδοση..
![]()
