Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ color aluminum coil ] αγώνας 204 προϊόντα.
Φόλιου περιέκτη τροφίμων 3003 3004 8006 8011 0,03 - 0,2 mm Για κουτί μεσημεριανού φαγητού
| Λέξη-κλειδί: | 8011 Αλουμινίου,Αλουμινίου Φόλιου τιμή,Αλουμινίου Φόλιου συσκευασία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 00,03 ~ 0,2 mm |
Φύλλο περιτυλίγματος σοκολάτας 0,006mm-0,2mm, περιτυλίγματα καραμέλας
| Κατηγορία: | Αλουμινίου |
|---|---|
| Μήκος: | Οποιοδήποτε μήκος ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Εφαρμογή: | Συσκευασίες τροφίμων, πυκνωτές, ιμάντες καλωδίων, φλάντζες από φύλλο αλουμινίου κ.λπ. |
Ελαστικός αγωγός από φύλλο αλουμινίου 8011 O Ελαστικός αγωγός από φύλλο αλουμινίου
| Κράμα: | 8011 Ο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Πάχος: | 0.08-0.2mm κλπ. |
Δύο στρώσεις AL+PET Πολυεστέρας, υλικό εκτύπωσης με πλαστική φύλλα
| Δομή: | Αλφόλιο + PET |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Διάμετρο διακοπής: | 51000mm |


