All Products
Keywords [ large roll aluminum foil ] match 26 Products.
Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade Nonstick Foil Wrap for Restaurant Bakery Caterers
| Keyword: | Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade 8011 Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Dimension: | 1000 Feet * 12 Inch |
| Thickness: | 12/14/16/18/20/25 Microns |
8011 O 55mic 70mic Thickness Aluminum Strip Foil For Flexible Duct
| Alloy: | 8011 O |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Thickness: | 0.0045-0.2mm, Etc |
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Keyword: | Aluminum Sheet |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Metal |
| Temper: | O-H112 |
Aluminum Foil Roll 8011/8079 | For Waterproof Reflective Film, Color Steel Tile Foil, Roofing Waterproof & Insulation Materials | Customizable Specifications
| Packaging Details: | Standard Seaworthy Wooden Pallet Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15work days |
| Payment Terms: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
Aluminum Strip / Tape 1050 3105 0.2-4mm Thick Aluminum Strip For Battery Material
| Model Number: | 1050 3105 |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Width: | 7-1000mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Alloy: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.2mm - 8mm Or Customized |


